Animacje taneczne na każdą okazję
Kultura

Animacje taneczne na każdą okazję

Pokazy taneczne mogą przybierać różne formy. Dzisiaj oferta grup tanecznych jest bardzo bogata. Dobrym przykładem jest Grupa Atelie, która oferuje pełen przekrój usług. Co więcej, animacje taneczne czy też pokazy akrobatyczne to nie wszystko, co ma do zaoferowania ten zespół profesjonalistów. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki, a korzystać z nich można przy niezliczonej liczbie okoliczności. Przybliżamy dzisiaj sylwetkę krakowskiej grupy tanecznej Atelie.

Pokazy i animacje taneczne - gdzie są wykonywane?

Wszechstronni tancerze i tancerki a także grupa wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów tańca towarzyskiego oferuje show na najwyższym poziomie. Zespół ma bogate doświadczenie we współczesnych pokazach show-dance. Wielu z tancerzy posiada najwyższą, mistrzowską klasę taneczną "S”, co świadczy o niezwykle dużym poziomie umiejętności artystycznych. Na dużą uwagę zasługują pokazy taneczne, które "szyte" są pod indywidualne zlecenie dla danej ilości tancerzy. Swoje umiejętności tancerze i tancerki pokazują na spotkaniach kameralnych, galach, jubileuszach, imprezach firmowych i okolicznościowych. Pokazy odbywają się także na bankietach, pokazach mody, targach oraz konferencjach. Również festiwale i pikniki są okazjami do wykorzystania umiejętności tanecznych zawodowców.

Pozostałe usługi

Z pasją, rzetelnym podejściem i profesjonalizmem, wszechstronni tancerze i tancerki pokazują swoje umiejętności akrobatyczne, a nawet alpinistyczne. Profesjonalni artyści tworzą figury w powietrzu i na różnych powierzchniach. Niewątpliwie przyciągają one uwagę. Oprócz tego, zawodowcy oferują bodypainting, pokazy taneczne, show akrobatyczne, występy musicalowe. Hostessy współpracujące z zawodową grupą tancerzy mogą na każdej imprezie być asystentkami konferansjera. Pomogą one rozkręcić imprezę i zachęcą gości do wzięcia udziału w zabawach tanecznych. Fordanserki doskonale tańczą i również zachęcają uczestników imprezy do całonocnej zabawy. Wraz z profesjonalnymi tancerzami tworzą niezapomniane show.

Bodypainting farbami fluorescencyjnymi

Z pewnością na dużą uwagę zasługuje bodypainting. Bardzo duży potencjał drzemie w malowaniu farbami fluorescencyjnymi. Z różnych mieszanek barw można utworzyć wspaniałe arcydzieła na ciele. Tancerze wykorzystują tę technikę na swoich ciałach, dzięki temu przyciągają uwagę publiczności i tworzą wspaniałe pokazy artystyczne. Farby fluorescencyjne doskonale prezentują się w każdym świetle, błyszcząc i migocząc. Dzięki nim można w szybkim czasie stworzyć neonowe, efektowne wzory. Jest to również doskonały sposób na wypromowanie swoich usług na imprezie. Z pomocą bodypaintingu można zareklamować firmę, usługi bądź jakieś produkty. Taka forma reklamy, szyta na miarę, usatysfakcjonuje każdego. Dzięki tej technice można pomalować ciała tancerzy, akrobatów, hostess lub nawet uczestników imprezy. Efekt wizualny robi niesamowite wrażenie, jest to świetny sposób na rozkręcenie każdej imprezy, a przy okazji dobry marketing podczas dowolnego eventu. Atrakcyjne animacje taneczne i inne podobne pokazy to zawsze dobry pomysł.

Animacje taneczne na każdą okazję