Ciekawe wiosenne premiery kinowe
Kultura

Ciekawe wiosenne premiery kinowe

Trzeba przyznać, że rok 2017 będzie bardzo ciekawy. Pod wieloma względami. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę premiery kinowe. Co jak co, ale każdy kinoman może mieć całkowitą pewność, że nawet jeżeli wyskoczy w ciemno do kina, nie powinien narzekać na kiepski repertuar. Oczywiście nie do końca wiadomo, który film okaże się dobry, a który niekoniecznie, ale szczególnie wiosna zapowiada się bardzo ciekawie.

Mówimy zarówno o kinie polskim, europejskim, jak i oczywiście hollywoodzkim. Przede wszystkim kinie hollywoodzkim, przecież to jasne, że chociaż bardzo lubimy polskie filmy, chociażby dlatego, że nie musimy czytać napisów, to jednak amerykańskie filmy były, są i będą wprost uwielbiane przez nawet takie osoby, które na co dzień nie przepadają jakoś specjalnie za Stanami Zjednoczonymi.

Ciekawe wiosenne premiery kinowe

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Piękna i Bestia, Logan: Wolverine, Strażnicy Galaktyki vol. 2, Thor: Ragnarok, Liga Sprawiedliwości, Wonder Woman, Star Wars: Episode VIII, Dunkierka, Obcy: Przymierze - to tylko jedne z wielu filmów, które w najbliższych miesiącach będą oglądane przez kinomanów na całym świecie. Ciężko jednoznacznie powiedzieć, które z tych filmów będą w porządku, a które niekoniecznie, przecież nikt nie jest jasnowidzem, jednakże pewne jest jedno - będziemy mieli ból głowy związany z wyborem filmu do obejrzenia, bo przecież jasne, że każdego nie będzie nam dane obejrzeć.