Co będzie modne latem 2016?
Lifestyle

Co będzie modne latem 2016?

Co będzie modne w sezonie wiosna –lato 2016? Domy mody już zakończyły wiosenno - letnie pokazy i wiemy co będziemy nosiły latem 2016. Ten sezon znów zapowiada się eklektycznie. Część trendów z ostatnich lat zostaje z nami ale daje się zauważyć kilka odlotowych nowości. Oto nasz mini przewodnik po tym co będziemy nosić latem 2016.

TO SAMO TYLKO INACZEJ

Kolejny sezon przechodzimy w balerinach ale tym razem nie na płaskim ale na klockowym obcasie. Natomiast półbuty obowiązkowo muszą być na niewielkiej platformie. Hitem sezonu będzie platforma z korka.

DODATKI

Masz w szafie apaszki? Czas je przeprasować. To absolutny must have sezonu 2016. Latem 2016 warto też zaopatrzyć się w dodatki z okrągłymi elementami. Hitem są paski z okrągłą klamrą.

Co będzie modne latem 2016?

POŁĄCZENIA

Odkurzamy stare trendy ale w nowej odsłonie. Sukienka noszona na spodnie i sportowe, dresowe spodnie do eleganckiego stroju na co dzień.

KOLORY

Na pokazach obok monochromatycznej total black i total white rozkwitły kwiaty – ale nie jako dodatki ale całość stroju. Styl boho będzie modny kolejny sezon, tym razem w silnych, nasyconych, owocowych barwach (odchodzimy od modnych w zeszłym sezonie barw ziemi i elementów indiańskich na rzecz stylizacji hippie).