Zaplanuj wakacje na łonie natury
Podróż

Zaplanuj wakacje na łonie natury

Zakopane to miasto chętnie odwiedzane przez turystów o każdej porze roku. Piękne widoki i szlaki turystyczne oraz charakterystyczny folklor przyciągają co roku w Tatry masę ludzi. Oczywiście, podróż na dłużej wymaga nie tylko dobrej pogody (aby móc zwiedzać), ale również wygodnego miejsca, aby się tam zatrzymać. Ciekawą ofertą może się poszczycić na przykład Smrekowa Polana Resort & SPA.

ODPOCZYNEK W SERCU ZAKOPANEGO

Większości przyjeżdżających zależy na pięknych widokach i bliskości do najważniejszych miejsc w mieście. Smrekowa Polana Resort & SPA zapewnia obie te rzeczy – kompleks budynków ulokowany jest bowiem w centrum miasta, choć w odpowiednio zacisznym miejscu, aby zapewnić gościom spokój i możliwość cieszenia się widokami. Na Krupówki można dojść piechotą w 20 minut, a na dworzec PKP i PKS w 10 minut. W pobliżu znajduje się jeszcze moc innych atrakcji, jak Aqua Park i stok narciarski na zboczach Antałówki.

Przede wszystkim zaś cenne są wspomniane widoki, które można podziwiać nie tylko z tras turystycznych, ale również z okien wynajętych pokoi. Niektóre wychodzą na Gubałówkę, inne na Tatry Zachodnie i wspomnianą Antałówkę, a jeszcze inne oferują piękny widok wprost na Giewont. Budzenie się co rano i wyglądanie przez wielkie okna, albo możliwość zjedzenia śniadania na balkonie przy takim widoku to z pewnością jedne z wielkich zalet Smrekowej Polany. Jednak nie jedyne!

ATRAKCJE NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ

Czym jeszcze urzeka kompleks? Możemy wybrać dla siebie wygodny apartament (z jednym pokojem, dwoma, a nawet trzema), gotowy przyjąć 4, 6, a czasem nawet 8 osób i w pełni wyposażony. Urocze są kominki w pokojach, które można rozpalić i poczuć się jeszcze przyjemniej w roziskrzonym wnętrzu. To naprawdę wyjątkowe apartamenty w Zakopanem.

Zaplanuj wakacje na łonie natury

Kompleks posiada również własną salę konferencyjną i Centrum Wellness & SPA, więc jeśli ktoś przyjeżdża na urlop, to może znakomicie wypocząć i nabrać energii na przyszłość. Pierwsze 1,5 godziny każdy gość może tam spędzić za darmo, zatem warto szykować się na saunę fińską, łaźnię parową czy jacuzzi. To nowe apartamenty w Zakopanem – wynajem ich jednak nie przeraża cenowo, bo koszt zaczyna się od 50 złotych za noc od jednej osoby. A do tego darmowa Karta Tatrzańska z rabatami na liczne, regionalne atrakcje i kącik dla dzieci, w którym mogą mile spędzić czas.