Warte obejrzenia premiery filmowe
Kultura

Warte obejrzenia premiery filmowe

Końcówka roku 2017 zapowiada się niezwykle ciekawie dla każdego fana kina. Na ekranach pojawi się w tym okresie mnóstwo filmów, które niewątpliwie zasługują na uwagę. Nowych tytułów jest tak wiele, że dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesień 2017 będzie wyjątkowym okresem szczególnie dla fanów komiksów. Jednym z najważniejszych filmów tego okresu jest Thor: Ragnarok, którego premiera została zaplanowana na październik. W listopadzie do kin trafi także Liga Sprawiedliwości, w której każdy fan DC Comics spotka swoją ulubioną postać.

W październiku będą miały miejsce także premiery kolejnych części słynnych serii. Pierwszy tytuł to "Blade Runner 2049", który będzie doskonałą propozycją dla każdego miłośnika klasyki. Następna propozycja to "Piła: Dziedzictwo". Każdy miłośnik trzymającego w napięciu kina oraz kultowej już serii powinien czekać na tę premierę z niecierpliwością.

Warte obejrzenia premiery filmowe

Końcówka roku 2017 na pewno przyniesie wiele radości każdemu kinomaniakowi. Czeka nas wtedy parę naprawdę ważnych premier filmowych, wśród których każdy znajdzie coś interesującego. Dodatkowo na ekrany trafią też inne, mniej głośne tytuły którymi zdecydowanie warto się zainteresować.